Ресторан

Заміський ресторан під Києвом «Рудий Лис»

Заміські ресторани Києва, як правило, змагаються багатими інтер’єрами і хочуть здивувати гастрономічними вишукуваннями, часто, не звертаючи увагу, на атмосферу в цілому. А адже це основна складова успіху будь-якого закладу і головний критерій для гостя, в ухваленні рішення повернутися сюди ще раз чи ні.

Нарешті ресторани під Києвом мають яскравого представника, який зміг виділитися серед інших не тільки дивовижною сільській кухнею і чудовим дерев’яним інтер’єром, але і створити неповторну атмосферу українського хутора на лоні мальовничої природи.

Комплекс «Лісотель» – це не тільки ресторан. Різноманітність якісних послуг і пропозицій робить цей заклад повноцінним готельним комплексом, наповненим неймовірною атмосферою природи і сільського колориту.

Ресторани Києва для весілля в комплексі «Лісотель»

Ресторан «Руда Лисиця» – родзинка всього комплексу. У нас ви можете замовити ресторан для весілля або іншого банкету. Не всі заміські ресторани під Києвом можуть похвалитися власним господарством, яке практично повністю забезпечує кухню. Великий вибір європейської і азіатської кухні. Меню витримано в стилі всього закладу, роблячи сільську подачу відпочинку ще більш колоритною. Холодні закуски, гарячі страви, страви на мангалі, свої соління – це далеко неповний список страв, які здатні перетворити будь-яке свято або корпоратив у смачне і сите подія. «Руда Лисиця» неодмінно входить в число кращих ресторанів для весілля під Києвом. Різнопланові зали зможуть підійти для будь-якої компанії. Більярд, камін і затишний бар внесуть свою частинку різноманітності у смачний дозвілля, пропонований «Рижой Лисицею».

В нашому комплексі “Лісотель” Ви можете провести незабутні вихідні, відпустку або відсвяткувати весілля за містом.

* Ціни уточнюйте в ресторані або по телефону +38 099 744 44 34.

Соцмережі :

Відгуки :

© 2021 LISOTEL. Всі права захищені