НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Оздоровитися в Бджолиному Будиночку

Бджолиний Будиночок у Лісотелі

БДЖОЛИНИЙ БУДИНОЧОК

Лісотель – це не просто база відпочинку, це місце, де ви можете пережити неймовірну пригоду, про яку мріяли. Ми пропонуємо вам унікальну можливість зануритися в затишний і загадковий світ бджолиних будиночків, який точно змусить вас по-новому поглянути на відпочинок і турботу про своє здоров’я.

Що таке бджолиний будиночок?

Бджолиний будиночок – це наш унікальний проєкт, призначений для тих, хто шукає щось особливе у відпочинку. Це невеликі будиночки, обладнані спеціально для вашого комфорту та занурення у світ бджіл. Тут ви зможете насолодитися сном, оточеними ароматами меду, прополісу, квітів і звуками життя бджолиного вулика.

Чим унікальний наш будиночок бджіл?

  1. Цілющий сон: Сон у наших будиночках бджіл – це щось дивовижне. На вас чекає вібрація бджолиного вулика, яка благотворно впливає на ваш організм, відновлює сили та дарує бадьорість.
  2. Аромати природи: Усі ваші почуття будуть насичені натуральними ароматами меду, воску та квітів. Це наче занурення у справжній бджолиний рай.
  3. Комфорт і усамітнення: Будиночки бджіл обладнані всім необхідним для вашого комфорту. У вас буде можливість усамітнитися і насолодитися спокоєм.
  4. Доступна вартість: Ми цінуємо кожного гостя, тому вартість перебування в нашому бджолиному будиночку є доступною для всіх.

Вартість та бронювання:

Вартість перебування в будиночку бджіл становить 150 грн за одну особу або 250 грн за двох. Бронюйте свій унікальний досвід відпочинку вже сьогодні!

 

Лісотель – це місце, де кожен зможе знайти щось особливе. Наші бджолині будиночки надають унікальну можливість зануритися у світ бджіл, насолодитися цілющим сном і збагатити свій відпочинок яскравими враженнями. Завітайте до нас, щоб пережити неймовірну пригоду в бджолиних будиночках Лісотелю!

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам