Конференц зал

Корпоративи та конференції в Лісотель

«Лісотель» запрошує провести ваш корпоративний відпочинок на природі, під знаком трьох «К»: Колоритно! Креативно! Корпоративно! У нас є все для цього! Проведення ділових зустрічей, тренінгів, майстер-класів, семінарів, пізніх вечерь, ранніх сніданків, кава-брейків, тим-білдингів та інших корпоративних заходів. Ми можемо професійно організувати як годинниковий майстер-клас, так і масштабну конференцію на кілька днів для сотень людей.

Конференція під Києвом в Лісотелі – унікальне комплексне рішення

 

Завдяки унікальності комплексу “Лісотель” ми можемо запропонувати комплексне рішення з трансфером, розміщенням, оригінальною кухнею і звичайно ж, відмінно обладнаним, зручним і сучасним конференц-залом.

 

Ми готові розмістити наших гостей з максимальною зручністю в наших затишних і колоритних будиночках. C задоволенням нагодуємо наших гостей смачними стравами, які приготують наші кухарі. При цьому, для приготування ми використовуємо переважно продукти з нашого підсобного господарства, а значить можемо гарантувати їх екологічність і найвища якість.

 

Володіючи істотним досвідом ми можемо якісно і професійно організувати дозвілля наших гостей. Ми легко втілимо в життя будь-які Ваші побажання і вимоги. Ми з однаковою легкістю організуємо народні гуляння в етно-стилі або сучасну вечірку із запрошенням відомих зірок, шоуменів і діджеїв. Затишний зал, привітний персонал, жива музика, можливість трансляції слайд-шоу, фільмів, відеороликів – ось лише невелика частина того, що ми можемо запропонувати своїм клієнтам!

 

Корпоратив на природі

 

Для будь-якої компанії корпоратив – це відмінний спосіб згуртувати колектив, поспілкуватися в неформальній обстановці, зарядитися позитивом для продуктивної роботи і зняти накопичилися втома і стрес. А корпоратив на природі – можливо кращий вибір для керівника. Адже відпочинок на природі універсальний – його любить більшість людей, він дозволяє дуже варіативно залучати співробітників в різну активність і, фактично, не залишає шансів на те, що хто-небудь залишиться незадоволений.

 

Ми готові взяти на себе всі організаційні питання: розміщення, трансфер, харчування і розвага співробітників компанії. Вам необхідно лише зателефонувати нам по телефону +38 099 744 44 34 і висловити свої побажання.

 

Лісотель – це атмосфера свята, професіоналізм команди і затишок. Ми чекаємо вас!