Попаритися в лазні на дровах

Баня під Києвом

Все частіше Українці воліють відмовлятися від закордонних курортів і вибирають активний відпочинок під Києвом. Запитайте чому? Плюси очевидні: прекрасні природні, кліматичні та ландшафтні умови здатні зробити ваш відпустку, канікули або просто вихідні яскравими та незабутніми. Мальовничі краєвиди, чиста екологічне середовище та близькість до столиці роблять відпочинок під Києвом унікальним проведенням дозвілля. Не потрібно їхати далеко: буквально в декількох кілометрах від столиці можна чудово відпочити!

База відпочинку «Лісотель» пропонує заміську базу відпочинку, оточену справжнім лісом. Тут можна чудово провести сімейні вихідні. На території комплексу ігрові майданчики, басейн і навіть є справжня ферма, де ваші діти зможуть познайомитися з сільськими тваринами і стати ближче до природи. Свіже повітря, спів птахів і тепле ніжне сонце – дозволять Вам відпочити від міської суєти і по-справжньому розслабитися.

Якщо лазня під Києвом – то тільки Лісотель

Але який традиційний відпочинок без натуральної сільської лазні? На території нашого комплексу можна попаритися в лазні, яка топиться на справжніх дровах. Вам пропонуються: віники з дуба і берези, послуги професійного банщика. В комплекс входять сауна і кімната з каміном, де так приємно розслабиться після лазні! Краща лазня під Києвом – тільки на території комплексу «Лісотель»

Для любителів стрибнути в сніг після хорошої пари теж немає перешкод. Баня розташована в лісі, що дозволяє в задоволення поваляться в холодному снігу після парилки. Таке занурення в сніг – відмінний спосіб загартувати свій організм на весь рік! А після – ароматні трав’яні чаї з медом, які приготовлені за старовинними рецептами спеціально для клієнтів комплексу «Лісотель».

Прийом справжньої сільської лазні – це відмінна оздоровча процедура для всього організму. Вона сприяє не тільки гарному фізичному, а й духовному здоров’ю.

Баня з кімнатою відпочинку, басейном і камінним залом. Дубові і березові віники, ароматний чай на травах з медом і варенням, послуги банщика.

До 4 осіб – 3750 грн / 2 години.

*Більше чотирьох осіб – 700 грн з людини / 2 години

* Послуги банщика оплачуються додатково.