Організувати в Лісотель весільне торжество і вінчання

Весілля під Києвом у національному колориті

Головна подія в житті закоханої пари – це не тільки приємний трепет від передчуття чогось нового і прекрасного, а й маса клопоту, пов’язаного з підготовкою весільного торжества. Кожен прагне зробити день весілля незабутнім як для себе, так і для гостей. Мало кого тепер здивуєш побитими атрибутами в дусі радянського минулого, як то пересічні банкетні зали Києва для весілля або чергу перед РАГСом.

Банкетні зали для весілля під Києвом в «Лісотель» – смачно і красиво!

Як правило, більшість креативних пар прагне стилізувати власне свято. Головну роль в створенні відповідної атмосфери грає місце проведення заходу. Саме тому весілля під Києвом, далеко від міської суєти і шуму сьогодні більш привабливе, як з точки зору комфорту, так і з точки зору естетики. Заміський комплекс для проведення весілля «Лісотель» готовий радо зустріти нареченого і наречену, а також їх численних гостей на своїй мальовничій території, надавши їм чудові банкетні зали Києва в українському стилі.

Уважний персонал допоможе організувати виїзну церемонію розпису на свіжому повітрі і надати кращий банкетний зал під Києвом. Ціни на організацію весілля від «Лісотель» доступні і приємно Вас здивують. Крім усього цього, якщо пара вирішить вінчатися, каплиця Покрови Пресвятої Богородиці знаходиться прямо на території комплексу.

«Лісотель» – кращий вибір для людей, які шанують традиції і прагнуть відзначити пам’ятну подію в національному дусі. Костюмований супровід, старовинні обряди та інші етнічні весільні атрибути не залишать байдужим жодного гостя. А справжні розписані помазані «хатки», незайманий ліс і берег річки Рось – стануть відмінним місцем для фотосесії.

Тематичне весілля під Києвом – нове слово в оформленні першого сімейного торжества

Приїжджайте і ви переконаєтеся, що банкетні зали Києва не єдиний можливий варіант відзначити свято на вищому рівні. Крім європейського сервісу і по-домашньому смачних страв з екологічно чистих продуктів вашим гостям обов’язково запам’ятається чудова природа, чисте повітря і затишна атмосфера кращого ресторану «Лісотель».

Відновити сили в наступні дні допоможе розслаблююче СПА. А більш активним сподобається рибалка, велопробіги, плавання в басейні або кінні прогулянки. Оцінивши заміський комплекс для проведення весілля під Києвом, усі гості визнають перевагу етно-відпочинку в Лісотеле, тим більше, що супроводжується якісним сервісом.

З реальними відгуками наших гостей про весілля за Києвом можна ознайомитися на сайті.

Ми чекаємо ваших дзвінків!

Програма “Весілля без турбот”

Будиночок для молодят в подарунок 20% знижка на проживало для гостей

Оренда камінної зали * – безкоштовно

Подарунковий сертифікат на вікенд в Лісотель на “ситцеві” весілля

Знижка на SPA – послуги до 20%

Для вас:

Втілення Ваших ідей (поможем и своїми) для незабутнього визнання в любові
Сватання, заручини
Дівич-вечір
Розробка індивідуального сценарію і оригінальної концепції весілля
Послуги координатора весілля
Фотосесія
Виїзна церемонія
Вінчання в каплиці Покрови Пресвятої Богородиці
Весільні аксессуари ручної роботи (запрошення, скриньки для подарунків та інші дрібниці)
Весільна випічка (короваї, торти, шишки)
Розробка весільного меню
Оформлення весільного залу (послуги флориста і декоратора)
Розважальна програма від творчої команди "Лісотель"
Музичний супровід
Освітлення та звукове обладнання
Запрошення професійних ведучих і музичних колективів

Мы влаштуємо Вам свято Вашої мрії!

* банкетный зал на 80 чоловік