Народні гуляння, Етно відпочинок під Києвом!

Народні гуляння, Етно відпочинок під Києвом !

Кожна людина рано чи пізно замислюється про відпочинок на природі, далеко від галасливого і неспокійного міста. Забезпечити незабутній відпочинок в етно стилі вам допоможе заміський комплекс «Лісотель», що знаходиться недалеко від Києва. У чому ж переваги такого відпочинку в Лісотель?

Все дуже просто, на території цього комплексу ви зможете попаритися в лазні, покататися на конях, відпочити на озері, пополювати, відправитися на прогулянку в ліс за грибами і лісовими ягодами, відвідати каплицю Покрови Пресвятої Богородиці та багато іншого. Завдяки такому відпочинку ви зможете поправити своє здоров’я відвідуючи оздоровчі процедури, однією з таких процедур є сон в “Бджолиний будиночок”, який має цілющі властивості. Ви також можете приїхати на базу відпочинку зі своїми дітьми, тут і для них знайдеться заняття! Дитячий клуб організовує ігри, походи, різноманітні розваги для ваших дітей.

Звичайно ж, після такого активного відпочинку в етно стилі, вам і вашим дітям захочеться перекусити. У Лісотель розташовується ресторан “Руда Лисиця”, яка є родзинкою всього комплексу. Основна відмінність цього ресторану те, що у нього організовано власне господарство, що постачає ресторан усім необхідним. Тут ви можете скуштувати справжню сільську, екологічно чисту їжу.

Також Ви можете придбати Екопродукт, як вже готові, так і продукти з ферми. Крім їжі і сувенірів ви зможете замовити меблі ручної роботи, виконану професіоналами. Якщо ви хочете відсвяткувати важливий для вас день на природі, з хорошим дозвіллям і відмінною їжею, або ж просто хочете взяти участь в народних гуляннях, тоді заміський комплекс Лісотель вам ідеально підходить!