Відвідати каплицю Покрови Пресвятої Богородиці

Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці

У Лісотелі, серед природної краси та духопідйомної атмосфери, прихована справжня перлина духовного спокою – Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці. Це місце, де кожен шерех лісу та кожна пісня птахів звучать як молитва, а кожен шепіт вітру приносить умиротворення.

 

Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці: Оазис духовного споглядання

 

Каплиця – це місце, де душа знаходить притулок від суєти світу. Тут вся природа пронизана святим духом, а погляд спрямовується до неба, до зірок, ніби бажаючи дістатись Бога.

 

Покров Пресвятої Богородиці: Дні Святих і Божественних моментів

 

У цій каплиці відбувається багато священних обрядів і свят. Один із них – 14 жовтня, коли відзначається Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день наповнюється особливим світлом та радістю.

 

Якщо ви відвідуєте Лісотель у серпні, не пропустіть 14-те число, свято Маковея, і 19 серпня – Преображення Господнє (СПАС). У ці дні тут освячуються плоди та мед, їх смак стає особливо благодатним.

 

Весною на Великдень Христовий Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці наповнюється радістю та святковим настроєм. Тут освячуються пасхи та пастки, і кожен присутній відчуває велич цього моменту.

 

З початком нового року, 7 січня та 19 січня, Лісотель огортає атмосферу Різдва та Хрещення Господнього. Освячення води на озері та купання стають частиною духовного досвіду, який не можна упустити.

 

Запрошуємо Вас у Лісотель

 

Запрошуємо вас відвідати каплицю у Лісотелі. Тут ви знайдете не лише духовне збагачення, а й спокій, спокій та гармонію з природою. Це місце, де можна уникнути суєти і насолодитися величними моментами заступництва Пресвятої Богородиці.

 

Приходьте, щоб зустрітися з Богом в оточенні дивовижної природи та духовної історії. Лисотель – місце, де небо стосується землі, і душа знаходить свій покрив.