НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Відвідати Каплицю Покрови Пресвятої Богородиці

Про Каплицю

Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці

У Лісотелі, серед природних красот і духопідйомної атмосфери, прихована справжня перлина духовного спокою – Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці. Це місце, де кожен шорох лісу і кожна пташина пісня звучать як молитва, а кожен шепіт вітру приносить умиротворення.

Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці: Оазис духовного споглядання

Каплиця – це місце, де душа знаходить притулок від метушні світу. Тут уся природа пронизана святим духом, а погляд спрямовується до неба, до зірок, немов бажаючи дотягнутися до Бога.

Покров Пресвятої Богородиці: Дні Святих і Божественних моментів

У цій каплиці відбувається багато священних обрядів і свят. Один із них – 14 жовтня, коли відзначається Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день наповнюється особливим світлом та радістю.

 

Якщо ви відвідуєте Лісотель у серпні, не пропустіть 14-те число, свято Маковея, і 19 серпня – Преображення Господнє (СПАС). У ці дні тут освячуються плоди та мед, їх смак стає особливо благодатним.

 

Навесні на Великдень Христовий Каплиця Покрови Пресвятої Богородиці наповнюється радістю та святковим настроєм. Тут освячуються паски та крашанки, і кожен присутній відчуває велич цього моменту.

 

З початком нового року, 7 січня та 19 січня, Лісотель огортає атмосферу Різдва та Хрещення Господнього. Освячення води на озері та купання стають частиною духовного досвіду, який не можна упустити.

Запрошуємо Вас у Лісотель

Запрошуємо вас відвідати каплицю в Лісотелі. Тут ви знайдете не тільки духовне збагачення, а й спокій, умиротворення та гармонію з природою. Це місце, де можна відволіктися від метушні та насолодитися величними моментами заступництва Пресвятої Богородиці.

 

Завітайте, щоб зустрітися з Богом в оточенні дивовижної природи та духовної історії. Лісотель – місце, де небо торкається землі, і душа знаходить свій покров.

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам