НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Комплекси відпочинку у Києві

Київські комплекси відпочинку мають різну спрямованність. Постояльці частіш обірають ті, що пропонують  максимум розваг та додаткових послуг. Набажанішою для більшості відпочиваючих є сауна, доступна для відвідування у будь-яку пору року.

Переваги сауни в заміському комплексі

В минулому часи, коли до сауни йшли лише з гігієнічною метою. Сьогодні це один з найкращих варіантів повноцінного відпочинку тілом та душею. Вірний підхід при проведенні процедур в парильці є відмінною профілактікою масси різноманітніх захворювань.

Багато позитивного у відвідуванні сауни, особливо коли мова йде про одночасний з цим відпочинок у заміському комплексі. Але найважливішими все ж вважаються:

  1. Очищення организму від токсинів. До парилки слід прийняти душ і насухо витерти тіло, оскільки волога перешкоджає потовиділенню, що є головним показником очищення організму від шлаків та шкідливих речовин.
  2. Схуднення. Коли висока температура впливає на тіло, починається активне виділення поту. В цей час тіло позбавляється від зайвої солі, а з нею йдуть шлаки та продукти розпаду. Крім того, в сауні серце починає скорочуватись частіше, обмін речовин прискорюється, а калорії спалюються.
  3. Підвищення імунітету - мета, заради якої зазвичай їдуть відпочивати та оздоровлюватися, зміцнюючись духом та тілом для нових звершень. Головне пам'ятати, що алкогольні напої та сауна зовсім несумісні. Особливо це важливо для людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи.
  4. Релакс. Відвідування сауни – перевірений засіб позбавлення від фізичної та моральної напруги й перевтоми. В парильці чудово знижується рівень тривоги, бо відбувається активний викид эндорфіну та серотоніну.
  5. СПА-процедура. Наносьте на тіло, на волося маски, надягайте шапочку для душу та гайда до парилки. Перебування в сауні значно посилює дію складових догляду та захисту волосся й тіла.
  6. Збереження краси та молодості шкіри. Клітини епідермісу з часом відмирають, пори забруднюються, кожа втрачає привабливість, пружність. В сауні, завдяки поступовому нагріву тіла, кров швидше рухається, пори відкриваються, очищуються, відмерлі часточки відшелушуються. Щоб підвищити ефективність процедури, рекомендується використовувати спеціальні косметичні доглядові засоби. Не забудьте їх удома.

Сауна – це круто. Але це далеко не єдина розвага у Лісотель. Якщо гості забажають, можливо організувати риболовлю, або прогулянку на конях верхи чи в бричці. Всі подробиці можна уточнити у менеджера готелю.

Гарного відпочинку!

Почитати ще

Останні Новини Лісотелю

Будиночки

Коропок

2 Гостей

25 m

Будинок у воріт

10 Гостей

70 m

Рукавичка

8 Гостей

55 m

Медок

3 Гостей

30 m

Світлиця

4 Гостей

40 m

Меню ресторану "Рудий Лис"

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам