НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Відпочинок в заміському комплексі Київської області

Відпочинок в заміському комплексі Київської області

Не у всіх, на жаль, є можливість відправиться на відпочинок за кордон. І проблема тут зовсім не в грошах. Проблема в тому, що у багатьох людей просто немає часу на збори і дорогу. На допомогу зайнятим людям приходять заміські комплекси, де відпочинок нітрохи не гірше закордонного.

Знайти відповідний заміський комплекс в Київської області досить легко, головне точно знати, що ви хочете отримати від свого уїкенда.

Відпочинок за межами мегаполісу

Жителі столиці дуже часто скаржаться на те, що життя в Києві дуже вимотує. Безумовно, вона яскрава, насичена, і має практично безмежні можливості не тільки для роботи, але і для відпочинку. Але кожній людині, іноді потрібне перезавантаження.

Для зміни обстановки ідеально підійде проживання в готелі, заміському комплексі або ж орендованому будиночку або апартаментах. На щастя, на сьогоднішній день варіантів в Київській області дуже багато. Знайти готель можна на будь-який смак і бюджет. Але, не варто забувати про те, що заміські комплекси знаходяться в Київській області, і тому ціни можуть бути трохи дорожче, ніж в будь-якій іншій області нашої країни.

Скільки обійдеться відпочинок в заміському комплексі Київської області

Відразу варто почати з того, що перед будь-яким відпочинком потрібно відразу ж визначитися з тим, як ви його будете проводити. Тільки потім вже шукати для себе відповідний комплекс. Наприклад, для одних відпочинок, це зустріч з друзями, караоке і танці. А ось для інших зовсім навпаки. Багато таких людей, які після важкого трудового тижня хочуть просто провести час в тиші, і приділити собі увагу. Головне пам'ятати, що чим більше послуг надає заміський комплекс, тим ціна буде дорожче.

В середньому, ціни на стандартні номери в заміських комплексах Київської області починаються від тисячі гривень за добу. Якщо брати повний набір СПА-процедур, то добу обійдуться в середньому три тисячі гривень.

Також на ціну впливає і специфіка заміського комплексу. Є готелі:

  • для активного і спортивного відпочинку;
  • для релаксації і оздоровлення;
  • для проведення банкетів і вечірок.

Більшість комплексів в Київській області знаходиться ближче до природи, і подалі від цивілізації. Тому, незважаючи на те, який готель ви вибираєте, безкоштовне усамітнення з природою вам точно гарантовано.

Почитати ще

Останні Новини Лісотелю

Будиночки

Дубок-теремок

4 Гостей

40 m

Горішок

2 Гостей

20 m

Горлиця

4 Гостей

35 m

Колобок

4 Гостей

40 m

Коропок

2 Гостей

25 m

Меню ресторану "Рудий Лис"

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам