Заміський ресторан під Києвом у комплексі «Лісотель»

Заміські ресторани Києва, як правило, змагаються між собою багатими інтер'єрами, гастрономічними «родзинками», а загальна атмосфера закладу відходить на задній план. Але ж це – основна складова успіху будь-якого закладу і головний критерій для гостя, у прийнятті рішення повернутися сюди ще раз чи ні.

Зрештою, ресторани під Києвом мають яскравого представника, який виділяється серед інших не тільки дивовижною сільською кухнею і прекрасним «дерев'яним» інтер'єром, але й неповторною атмосферою українського хутора на лоні мальовничої природи. Комплекс «Лісотель» – це не тільки ресторан. Різноманітнісття якісних послуг і пропозицій робить цей заклад повноцінним готельним комплексом, наповненим неймовірною атмосферою природи і сільського колориту.

Заміський ресторан під Києвом «Руда Лисиця»

Ресторан «Руда Лисиця» – родзинка всього комплексу. Не всі заміські ресторани під Києвом можуть похвалитися власним господарством, яке практично повністю постачає кухню. Меню витримано в стилі всього закладу, робить сільську подачу відпочинку ще більш колоритною. Холодні закуски, гарячі страви, страви на мангалі, свої соління – це далеко неповний список частувань, які здатні перетворити будь-яке свято чи корпоратив на смачну і ситу подію. «Руда Лисиця» неодмінно входить до числа кращих ресторанів для весілля під Києвом. Різнопланові зали зможуть підійти для будь-якої компанії. Більярд, камін і затишний бар внесуть свою частинку у смачне дозвілля, запропоноване «Рудою Лисицею».

*Ціни уточнюйте в ресторані або ж за телефоном +38 099 744 44 34.