Відсвяткувати дитячий день народження

Ви хочете влаштувати своїм улюбленим дітям свято? Не погоджуйтеся на організацію сумнівної феєрії в кам’яних джунглях, наповнених вихлопними газами. Дитячий день народження в Києві з яскравим веселим клоуном, повітряними кульками, емоціями, які дарують дітям свята на природі стане незабутнім. Вперед в дивовижний казковий куточок – «Лісотель»!

Відсвяткувати дитячий день народження на природі – це справжнє захоплення, як для дітей, так і для батьків. Пориньте в чарівну рівновагу і благоденство прекрасного лісу, далеко від галасливих міст і торгових центрів на березі Росі. Заміський комплекс «Лісотель» дозволить вам організувати дитяче свято у чарівній обстановці незайманої природи. Діти на такому святі не тільки отримають позитивні враження, але і оздоровляться, завдяки чистому і цілющому повітрю. Вони будуть відчувати себе вільними, зможуть відпочивати і грати не обмежені міськими стінами.

Святкування дитячого дня народження на природі під Києвом можна перетворити в незабутній сімейний відпочинок!

На території комплексу «Лісотель» знаходиться власне господарство, яке гарантує якісне і здорове екологічне харчування, ви і ваші діти не залишитеся голодними. Вам запропонують смачні страви, як національної сільської кухні, так і європейської. У ресторані «Руда Лисиця» ви зможете організувати будь-яке застілля і відзначити важливу для вас дату. Будівля ресторану з чудовим дерев’яним інтер’єром, прекрасно вписується в навколишнє середовище, а смачні страви від нашого шефа не залишать байдужим жодного гостя.

Творці комплексу «Лісотель» зробили всередині природного куточка природи чудову інфраструктуру для відпочинку з дитиною, тому організація дитячого дня народження в Києві на природі сподобається, як батькам, так і дітям. На території комплексу крім казкових будиночків, в яких можна жити, створено безліч дитячих ігрових майданчиків, працює дитячий клуб «Їжачок» і басейн з дитячою зоною для купання. Для дітей і дорослих, захоплених активним відпочинком, організовані катання на конях і човнові прогулянки по річці. Як ми знаємо, спілкування дітей з тваринами має цілющий ефект. У «Лісотель» всі бажаючі зможуть близько поспілкуватися з тваринами на затишній фермі «Острів ZOO».

Співробітники комплексу регулярно організовують розважальні заходи для дітей та дорослих, це ідеальне місце для святкування дитячого дня народження. За Вашим бажанням програму відпочинку можна зробити, як в традиційному для «Лісотель» національному українському стилі, так і використовуючи будь-яку іншу тематику, яка подобається Вам.

Відсвяткувати дитячий день народження дитини на природі!

База відпочинку «Лісотель» – це ідеальне месце для проведення сімейних свят, таких як весілля, день нарождення, христины та ін. Працівники бази мають великий досвід в проведенні і організації будь-яких свят. А головне, для наших гостей діє постійна програма знижок і бонусів

.