НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Відпочинок в заміському комплексі під Києвом

Кияни знають, що таке міська метушня. Постійний шум машин, юрби людей, нав'язлива реклама виводять людину з рівноваги. Тому періодично варто робити так зване перезавантаження. Відмінний спосіб позбутися від втоми і повсякденної суєти - відпочинок в заміському комплексі під Києвом. Якщо ви збираєтеся виїхати з галасливого мегаполісу на кілька днів, необхідно відповідально підійти до питання вибору житла. Прогулянки, свіже повітря, рибалка, природа - популярний перевіренний та якісний релакс. І гостям, і жителям столиці корисно знати, в яких місцях найкраще відпочити за межами столиці.

Скільки обійдеться відпочинок в заміському комплексі Київської області

Відразу варто почати з того, що перед будь-яким відпочинком потрібно відразу ж визначитися з тим, як ви його будете проводити. Тільки потім вже шукати для себе відповідний комплекс. Наприклад, для одних відпочинок, це зустріч з друзями, караоке і танці. А ось для інших зовсім навпаки. Багато таких людей, які після важкого трудового тижня хочуть просто провести час в тиші, і приділити собі увагу. Головне пам'ятати, що чим більше послуг надає заміський комплекс, тим ціна буде дорожче.

В середньому, ціни на стандартні номери в заміських комплексах Київської області починаються від тисячі гривень за добу. Якщо брати повний набір СПА-процедур, то доба обійдеться, в середньому, три тисячі гривень. Також на ціну впливає й специфіка заміського комплексу.

Є такі готелі:

  • для активного і спортивного відпочинку;
  • для релаксації і оздоровлення;
  • для проведення банкетів і вечірок.

Більшість комплексів в Київській області знаходиться ближче до природи, і подалі від цивілізації. Тому, незважаючи на те, який готель ви вибираєте, безкоштовне усамітнення з природою вам точно гарантовано.

Почитати ще

Останні Новини Лісотелю

Будиночки

Світлиця

4 Гостей

40 m

Медок

3 Гостей

30 m

Дубок-теремок

4 Гостей

40 m

Рукавичка

8 Гостей

55 m

Будинок у воріт

10 Гостей

70 m

Меню ресторану "Рудий Лис"

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам