НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

ЗАМІСЬКИЙ КОМПЛЕКС У КИЄВІ

Кожна людина бажає насолодитися повноцінним і якісним відпочинком, але не завжди вдається знайти необхідне місце для проведення вихідних. Нескінченний шум міста дратує протягом робочого тижня, тому слід звернути увагу на поїздку в заміський комплекс. Тут є місце для всього - від знайомств і розваг, до приємних посиденьок біля озера.

Ідеальним варіантом заміський комплекс буде для закоханих, адже ніде не знайти такої романтики, яку надає готель за містом. Свіже повітря, озеро, спів птахів і насолода свободою.

Переваги заміського комплексу

У готелях за містом є безліч різноманітних переваг, які неможливо знайти в самому місті. Повноцінний відпочинок не може обійтися без СПА-процедур і басейнів, сеансів масажу та велосипедної прогулянки.

У готелях можна попаритися в лазні на дровах, покататися на конях, відпочити на березі озера або порибалити. Кожен відпочивальник може себе чимось зайняти, необхідно тільки зрозуміти, до чого більше лежить душа. Гості можуть у вільний час пограти у футбол, з'ясувати, хто кращий у дартсі, покарати суперника у волейболі та вирушити на пейнтбол.

Людям, які не так сильно захоплюються спортом, також є чим себе зайняти. Будь-хто може почитати книгу, яку можна вибрати у великій бібліотеці. Можна вирушити на екскурсію, спекти хліб у справжній печі та порубати дрова.

Перебування на свіжому повітрі

Відпочинок на природі - це не просто рекомендація багатьох медиків з усього світу, а вкрай необхідна для людини потреба. Відпочивати на свіжому повітрі потрібно завжди, а не тільки на вихідні. Співати пісні біля багаття і насолоджуватися співом птахів, прогулянка біля озера і поїздка на велосипедах, все це може зробити з простої людини справжнього богатиря.

Багато людей недооцінюють прогулянки на свіжому повітрі, але це час виправляти. Вирушаючи в готелі поза містом, потрібно привчити себе гуляти, від цього помітно поліпшується травлення, нормалізується артеріальний тиск і зміцнюється імунна система.

Свіже повітря вкрай корисне для здоров'я і зміцнення всього організму загалом, воно покращує роботу судин, легенів, серця та інших органів. Готелі поза містом - це не просто місце для розслаблення, це пітстоп для людського організму. Відпочивальники одночасно відволікаються від роботи та покращують стан свого здоров'я.

Почитати ще

Останні Новини Лісотелю

Будиночки

Світлиця

4 Гостей

40 m

Медок

3 Гостей

30 m

Дуплет

6 Гостей

50 m

Горлиця

4 Гостей

35 m

Дубок-теремок

4 Гостей

40 m

Меню ресторану "Рудий Лис"

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам