НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Виготовлення народної ляльки-мотанки

Ласкаво просимо на базу відпочинку “Лісотель” – місце, де кожен може знайти розвагу до душі! Одним із унікальних заходів, які ми пропонуємо, є створення ляльок мотанок. Якщо ви цікавитеся мотанками, ляльками з ниток або хочете дізнатися більше про українську культуру, то цей захід для вас.

 

Мотанка – це незвичайна та значуща частина української культури, що пронизана давніми традиціями та символікою. Лялька мотанка не просто іграшка, вона має глибокий історичний контекст, пов’язаний з українською міфологією та обрядами. У “Лісотелі” ми пропонуємо вам можливість поринути у цей дивовижний світ.

 

На наших майстер-класах зі створення мотанок ви зможете дізнатися історію та значення цієї ляльки в українській культурі. Досвідчений майстер поділиться з вами цікавими фактами та розповість про традиції, пов’язані з мотанками. Ви дізнаєтеся, які символи та значення несуть ці ляльки, і як вони використовувалися у різних обрядах та святах.

 

Але найдивовижніше починається, коли ви берете в руки нитки та тканину, щоб створити свою власну мотанку. Під керівництвом нашого майстра ви зможете висловити свою індивідуальність та творчий потенціал, створюючи унікальну мотанку. Це не просто рукоділля, це можливість втілити в життя частинку української культури та мистецтва.

 

А це ще не все! У “Лісотелі” є безліч інших розваг – від активних видів спорту до затишних вечорів біля багаття. Ви можете прийти на базу відпочинку з друзями чи родиною, і кожен знайде тут щось на власний смак.

 

Ціна на захід зі створення ляльок мотанок доступна та приємно здивує вас. Ми прагнемо зробити ваше перебування в “Лісотелі” незабутнім та цікавим.

 

Не пропустіть шанс поринути у світ мотанок, дізнатися про їхню історію та зробити свою власну українську ляльку мотанку!

 

Ми чекаємо на вас з нетерпінням на нашій базі відпочинку, де кожен день – це пригода та можливість дізнатися щось нове. Ласкаво просимо у світ “Лісотель”!

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам