НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Петриківський розпис

Ласкаво просимо до бази відпочинку “Лісотель” – місце, де ви знайдете не тільки відмінні розваги, а й можливість поринути у захоплюючий світ петриківського розпису, який вписаний у культурну спадщину України та навіть визнаний ЮНЕСКО.

 

Лісотель” – це не просто база відпочинку, це місце, де відпочинок стає справжньою пригодою у світі фарб та фантазії. Наші гості мають можливість не тільки насолоджуватися природою та комфортабельними будиночками та котеджами, а й поринути у захоплюючий світ петриківського розпису.

Петриківський розпис – мистецтво, що живе тут.

Крім красивих пейзажів та затишних мешканців, в “Лісотелі” ми пропонуємо різноманітні розваги для всіх гостей. І петриківський розпис – один із них. У нас ви можете:

  • Дізнатись секрети Петриківського розпису: Наші досвідчені майстри готові поділитися з вами своїми навичками та секретами цього унікального мистецтва. Вони проведуть майстер-класи, на яких ви зможете навчитися створювати власні яскраві шедеври.
  • Створити свій неповторний шедевр: Дозволяє висловити свою індивідуальність та творчий потенціал. За допомогою майстра, ви зможете самі створити дивовижні витвори мистецтва, які залишаться вам у пам’яті як незабутній досвід.
  • Збагатити свій відпочинок: Адже відпочинок – це не тільки відпочинок на природі, але й можливість набути нових навичок та інтересів. Заняття надають відпочинку в “Лісотелі” особливий колорит і дозволяють гостям провести час із користю та задоволенням.

Наша база відпочинку запрошує всіх, кому цікаво:

  1. Петриківський розпис для початківців: У вас немає досвіду? Не хвилюйтеся! Наші досвідчені майстри допоможуть вам освоїти цю унікальну техніку.
  2. Петриківський розпис для дітей: Вчити мистецтво – це здорово! Візьміть своїх дітей із собою, і вони зможуть розфарбувати світ яскравими фарбами під керівництвом досвідчених викладачів.
  3. Петриківський розпис на замовлення: Можливо, ви хотіли б створити щось унікальне, що нагадуватиме вам про ваш відпочинок у “Лісотелі”? Наші майстри готові виконати замовлення за вашим побажанням.
  4. Зразки петриківського розпису: У нас є багата колекція зразків цього мистецтва, які можуть надихнути вас.

Петриківський розпис – це не просто мистецтво, це можливість розкрити свій творчий потенціал та провести час із користю та задоволенням. Ми запрошуємо вас приєднатися до наших майстер-класів та створити справжній витвір мистецтва під керівництвом досвідчених майстрів петриківського розпису.

 

Крім цього, в “Лісотелі” на вас чекають різноманітні розваги, щоб зробити ваш відпочинок незабутнім. Наші майстри готові поділитися з вами секретами цього унікального мистецтва, щоби кожен міг створити свій неповторний шедевр. Ласкаво просимо у світ фарб та фантазії – ласкаво просимо до “Лісотеля”!

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам