НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Місця під Києвом для відпочинку

Організація корпоративного відпочинку в заміському комплексі

Сучасна людина проводить на роботі третю частину доби, а це стільки ж, скільки, у кращому разі, відводиться на сон. Немає нічого дивного, що навіть улюблена профдіяльність з часом набридає і перетворюється на рутину.

Щоб такої ситуації не сталося, потрібно задуматися про корпоративний відпочинок. Тим паче, ефективність тімбілдингу давно доведена. Коли рішення про відпочинок усім колективом ухвалено, виникає питання про те, де його провести. Слід переглянути всі місця під Києвом для відпочинку, щоб вибрати найбільш підходяще.

Підвищення ефективності співробітників

Ще в 90-ті роки минулого століття соціологи відзначили, що неформальні заходи позитивно впливають на результат спільної трудової діяльності. Навіть незважаючи на те, що корпоратив іноді зачіпає робочий час, відволікаючи співробітника від діяльності, у кінцевому підсумку показники ефективності людини збільшуються.

Усе завдяки тому, що психологічне напруження між колегами знімається, що сприяє зміцненню командного духу і вирішенню конфліктних ситуацій, якщо вони були. Що стосується керівників, вони отримують унікальний шанс оцінити ситуацію в компанії та придивитися до поведінки співробітників, виявивши їхні сильні та слабкі сторони.

Важливі нюанси

Найоптимальнішим місцем проведення корпоративу стане заміський комплекс. Саме в цьому місці співробітники зможуть відчути себе затишно і комфортно. Найважливіше - заздалегідь забронювати потрібну кількість місць і замовити екскурсії або послуги, що цікавлять. Наприклад, це може бути кінна прогулянка або відпочинок біля озера.

Біля Києва є багато готелів, серед яких кожен роботодавець знайде найбільш підходящий варіант для своїх співробітників. Часто організацію корпоративного відпочинку доручають спеціальним фірмам, які здатні врахувати всі нюанси.

Перспектива відпочити від галасу міста і насолодитися природою викликає ентузіазм навіть у тих людей, які не люблять відвідувати масові зібрання.

Варто сказати, що ціна оренди безпосередньо залежить від обраного класу готелю. Але не тільки: також і від престижності закладу, інфраструктури, стану будинків і зон відпочинку. Важлива наявність басейнів і закладів громадського харчування. Як правило, їжу замовляють на весь колектив.

Почитати ще

Останні Новини Лісотелю

Будиночки

Горлиця

4 Гостей

35 m

Три Ведмеді

4 Гостей

50 m

Будинок у воріт

10 Гостей

70 m

Дуплет

6 Гостей

50 m

Дубок-теремок

4 Гостей

40 m

Меню ресторану "Рудий Лис"

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам