НОВИНИ Вихідні + Понеділок -50 %
Logo_lisotel_wh_gr

Дитячий клуб "Їжачок"

Дитячий клуб у Лісотелі

Дитячий клуб "Їжачок" у Лісотелі: Ідеальний сімейний відпочинок під Києвом

Розташований у мальовничому куточку недалеко від Києва, дитячий клуб “Їжачок” на території Лісотелю пропонує безпечний і веселий відпочинок для дітей, дозволяючи батькам насолоджуватися спокоєм. “Їжачок” гарантує, що кожна дитина знайде забаву на свій смак, завдяки професійним аніматорам, різноманітним іграм і безпечним ігровим зонам.

Послуги аніматора та няні

Професійний аніматор і досвідчена няня в “Їжачку” надають дітям увагу та турботу, організовуючи захопливі ігри та розвивальні програми для різного віку.

Розваги та безпека

Клуб пропонує широкий вибір настільних ігор та іграшок, шведську стінку для активних дітей і безпечне гумове покриття для малят, забезпечуючи комфорт і безпеку для кожної дитини.

Сімейний відпочинок у Лісотелі

Лісотель пропонує різноманіття активностей для всієї родини. Зокрема, гості можуть відвідати критий басейн із дитячою зоною, а також скористатися іншими цікавими пропозиціями, відвідати екологічну ферму ОстрівZOO, де можна ближче познайомитися з домашніми тваринами, або сходити на майстер-класи народного мистецтва, що відкривають перед вами таємниці ремісничої майстерності. Ці активності гарантують незабутній сімейний відпочинок, що сприяє зміцненню сімейних зв’язків.

 

Дитячий клуб “Їжачок” у Лісотелі – це місце, де кожен член сім’ї знайде собі заняття до душі, забезпечуючи надійний нагляд і веселе проведення часу для дітей, поки дорослі насолоджуються відпочинком. Запрошуємо в Лісотель за незабутнім сімейним відпочинком!

КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ

Графік роботи:

Понеділок - Неділя
з 9:00 до 22:00

Заїзд: 14:00 Виїзд : 11:00

Дзвінки приймаються
з 8:00 до 22:00

Залишайтеся на зв'язку

Напишіть нам