Весілля під Києвом з національним колоритом в комплексі Лісотель

Головна подія в житті закоханої пари – це не тільки приємне трепотіння від передчуття чогось нового і прекрасного, а й маса клопотів, які пов'язані із підготовкою весільного свята. Кожен прагне зробити день весілля насправді незабутнім як для себе, так і для гостей. Мало кого тепер здивуєш атрибутами в дусі радянського минулого, як то пересічні банкетні зали Києва для весілля або черга перед ЗАГСом.

Тематичне весілля під Києвом – нове слово в оформленні першого сімейного торжества.

Як правило, більшість креативно-мислячих пар прагне стилізувати власне свято. Головну роль у створенні відповідної атмосфери грає місце проведення заходу. Саме тому весілля під Києвом, далеко від міської метушні і гомону сьогодні більш привабливе, як з точки зору комфорту, так і з точки зору естетики. Заміський комплекс «Лісотель» готовий радо зустріти нареченого і наречену, а також їх численних гостей на своїй мальовничій території. Уважний персонал допоможе організувати виїздну церемонію розпису на свіжому повітрі. А якщо пара вирішить вінчатися, каплиця Покрови Пресвятої Богородиці знаходиться прямо на території комплексу.

«Лісотель» – кращий вибір для людей, які шанують традиції і прагнуть відзначити пам'ятну подію в національному дусі. Костюмований супровід, старовинні обряди і інші етнічні весільні атрибути не залишать байдужим жодного гостя. А справжні розписні помазані «хатки», незайманий ліс і берег річки Рось – стануть відмінним місцем для фотосесії.

Банкетні зали для весілля під Києвом в «Лісотель» - смачно і красиво!

Приїжджайте і ви переконаєтеся, що банкетні зали Києва – не єдиний можливий варіант відзначити свято на вищому рівні. Крім європейського сервісу і по-домашньому смачних страв з екологічно чистих продуктів, вашим гостям обов'язково запам'ятається чудова природа, чисте повітря і затишна атмосфера ресторану «Лісотель».

Відновити сили в наступні дні допоможе розслаблююче СПА. А більш активним сподобається риболовля, вело пробіги, плавання в басейні або кінні прогулянки. Оцінивши наш банкетний зал під Києвом, всі гості визнають перевагу еко-відпочинку, тим більше, що супроводжується він якісним сервісом.

З реальними відгуками наших гостей можна ознайомитися на сайті. Ми чекаємо ваших дзвінків!