Кращий дитячий день народження в Києві на базі комплексу "Лісотель"

Ви бажаєте влаштувати своїм улюбленим дітям свято? Не погоджуйтеся на організацію сумної феєрії в кам'яних джунглях, наповнених вихлопними газами. Як можливо створити справжню казку для дітей, якщо святкувати дитячий день народження в Києві, адже не замінять ні кольоровий клоун, ні повітряні кулі, емоцій, які дарують дітям свята на природі? Вперед у дивовижний казковий куточок – «Лісотель»!

Відсвяткувати дитячий день народження на свіжому повітрі – це справжнє захоплення, як для дітей, так і для батьків. Пориньте в чарівну рівновагу і благоденство прекрасного лісу, далеко від галасливих міст і торгових центрів на березі Росі. Заміський комплекс «Лісотель» дозволить вам організувати дитяче свято, що запам’ятається надовго у чарівній обстановці незайманої природи. Діти на такому святі не тільки отримають позитивні враження, а й оздоровляться, завдяки чистому і цілющому повітрю. Вони будуть почувати себе вільними, зможуть відпочивати і грати не стиснуті міськими стінами.

Святкування дитячого дня народження в Києві можна перетворити на незабутній сімейний відпочинок!

На території комплексу «Лісотель» знаходиться власне господарство, яке гарантує якісне і здорове екологічне харчування, ви і ваші діти не залишитеся голодними. Вам запропонують смачні страви, як національної сільської кухні, так і європейської. У ресторані «Руда Лисиця» ви зможете організувати будь-яке застілля і відзначити важливу для вас дату. Будівля ресторану з прекрасним дерев'яним інтер'єром, прекрасно вписується в навколишню природу, а дуже смачні страви від нашого шефа не залишать байдужим жодного гостя.

Творці комплексу «Лісотель» зробили всередині природного куточка природи чудову інфраструктуру для відпочинку з дітьми та організації дитячого дня народження на природі. На території комплексу крім казкових будиночків, в яких можна жити, створено безліч дитячих ігрових майданчиків, працює дитячий клуб «Їжачок» та басейн з дитячою зоною для купання. Для дітей і дорослих, захоплених активним відпочинком, організовані катання на конях і човнові прогулянки по річці. Як ми знаємо, спілкування дітей з тваринами має цілющий ефект. У «Лісотелі» усі охочі зможуть близько поспілкуватися з тваринами на затишній фермі «Острів ZOO».

Співробітниками комплексу регулярно організовуються розважальні заходи для дітей і дорослих. За Вашим бажанням програму відпочинку можна зробити, як у традиційному для «Лісотеля» національному українському стилі, так і, використовуючи будь-яку іншу тематику, яка подобається Вам.

Організація дитячого дня народження від Лісотеля!

«Лісотель» – це ідеальне місце для проведення сімейних торжеств, таких як весілля, день народження, Христини та інших свят. Працівники бази мають великий досвід у проведенні та організації будь-яких свят. А головне, для наших гостей діє постійна програма знижок і бонусів.